Paracelsus
Opodeldok zakoupíte v lékárnách po celé České a Slovenské republice.
Lekarny.com
Opodeldok
 
Opodeldok
rozmarýn

Opodeldok - kafrová mastOpodeldok je tradiční masážní kafrové mazání s intenzivním účinkem výtažků bylinek levandule a rozmarýnu. Opodeldok v sobě skrývá osvědčenou kombinaci bylinek. Tato mast, jejímž základem jsou přírodní látky, se rychle vstřebává, nezanechává na pokožce mastný film a nezašpiní oblečení.
Opodeldok - kafrová mast

Přípravek se aplikuje na kůži maximálně 2 x denně. Naneste na kůži a důkladně rozetřete
a masírujte.


Vyberete si extra silný či hřejivý?

Máte sedavé zaměstnání? Trápí vás nedostatek pohybu nebo stále přibývající léta? Všechny tyto okolnosti můžou způsobit problémy vašim kloubům a zádům. A co takhle proti těmto nepříjemnostem bojovat přípravky s výtažky z léčivých bylinek? Vyzkoušejte Opodeldok extra silný či Opodeldok hřejivý! Oba jsou bez barviv a konzervantů a záleží jen na vás, kterému z nich dáte přednost.

Pro ty z vás, kteří potřebujete své svaly a klouby příjemně zahřát, je připraven Opodeldok hřejivý. Tato varianta tradičního Opodeldok obsahuje kapsaicin, zázvor a další látky, které blahodárně působí na svaly a klouby. Spolu s tím v sobě emulze zahrnuje také směsici extraktů z rozmarýny lékařské a levandule lékařské. Další důležitou složkou je kafr, který působí na unavené svaly a lehce je zahřeje.

Na ochlazení kloubů je určen Opodeldok extra silný s výtažky z máty peprné.
A stejně jako Opodeldok hřejivý obsahuje rozmarýnu, levanduli a kafr, které mohou po aplikaci působit blahodárně.

Použití obou emulzí je velmi jednoduché a příjemné. Po lehkém vetření do bolavých míst se balzám rychle vstřebá, nešpiní oblečení
a na pokožce nezůstane mastný povlak.


Opodeldok
 
Opodeldok koupit